Szlaban Tousek Pass 838

Optymalny komfort obsługi

Opcjonalnie dostępna konsola dla elementów sterujących, służy jako optymalne uzupełnienie do systemów zapór drogowych tousek Pass 830. Umożliwia integrację licznych elementów obsługi z bogatego programu Akcesoria, przez co podnosi łatwość obsługi i bezpieczeństwo. Wideodomofon, weryfikator żetonów i nadajnik impulsów znajdą w niej tak samo miejsce jak czytnik kart magnetycznych i radiowy zamek szyfrowy.

Automatyczne systemy barier drogowych serii Pass 830 znajdują zastosowanie tam, gdzie zachodzi potrzeba chronienia jakże cennych miejsc parkingowych przed centrami handlowymi, w podziemnych garażach, na parkingach prywatnych i miejskich w interesie upoważnionych użytkowników. Modele tousek Pass 830 i 830L wyposażone są w specjalny system napędowy, dopuszczający szczególnie wysoką częstotliwość otwarć (do 2000 cykli/ dzień). Dostępne długości ramion szlabanu: max. 6 m.

Mikroprocesorowe systemy sterujące opracowane przez inżynierów firmy Tousek koordynują pracę systemu barier z elementami obsługi i bezpieczeństwa.  Na życzenie wyposażamy wszystkie modele serii Pass w fotokomórki, lampy migające oraz nadajniki impulsów zintegrowane w obudowie napędu. Szafka bariery jest oczywiście dostępna także w każdym innym kolorze.

Stabilność

Wytrzymała specjalna przekładnia jest w przypadku Pass 830 obliczona na 2000 cykli dziennie i zapewnia bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.

Kompatybilność

Centralki sterujące serii Pass są wyposażone w osobne wyjścia dla nadajników i systemów bezpieczeństwa, które umożliwiają podłączenie licznych elementów obsługi oraz bezpieczeństwa z bogatego programu Tousek - akcesoria.

Trwałość

Wielowarstwowa powłoka lakieru składająca się z fosforyzacji, dwukomponentowego podkładu jak rownież dwukomponentowego lakieru gwarantuje zachowanie koloru przez wiele lat.

Długowieczność

Masywna przekładnia specjalna do 2000 cykli/dobę. Stal w kąpieli olejowej. Ramię tłumiące smarowane od wewnątrz.

 

 

Proponowane przez nas szlabany z powodzeniem montujemy i obsługujemy na osiedlach mieszkaniowych, wspólnotach mieszkaniowych czy firmach od wielu lat. Zapraszamy do współpracy