Wjazd pojazdów uprzywilejowanych za pomocą syreny

Planujesz zamknąć osiedle mieszkaniowe za pomocą szlabanu lub bramy wjazdowej, jednak zastanawiasz się co zrobić jeżeli do któregoś z mieszkańców przyjedzie karetka pogotowia? W tym celu przydałoby się coś co umożliwi awaryjnie swobodny i błyskawiczny przejazd służb ratunkowych jednocześnie blokując dostęp osobom nieupoważnionym. Ostatnio często słyszy się o przypadkach, w których ambulans czy straż pożarna tracą czas, czy też spóźniają się do chorego, bo nie potrafią przejechać przez szlaban. Z drugiej jednak strony szlaban jest po to by uniemożliwił wjazd osobom nieupoważnionym i nie może otwierać się za pomocą zwykłego przycisku.

Idealnym rozwiązaniem, które można zastosować jest moduł z technologią SOS otwierania szlabanu, czy bramy za pomocą dźwiękowego sygnału pojazdów uprzywilejowanych. Sterownik Otwerany Syreną reaguje na akustyczny sygnał ratunkowy, dzięki czemu szlaban może zostać otwarty standardowymi dźwiękami syreny alarmowej. Można go bez problemu zamontować do już istniejącego szlabanu.

Opcjonalnie jeżeli nasza brama wjazdowa lub szlaban znajduje się blisko głównej drogi, gdzie często przejeżdżają karetki na sygnale, straż czy policja a my nie chcemy, by brama otwierała się przy każdym takim przejeździe, a tylko w sytuacji gdy pojazd uprzywilejowany chce wjechać na nasze osiedle montujemy dodatkowe urządzenie, które wymaga obecności samochodu przed szlabanem.

Oferujemy również tabliczki informacyjne na słupkach metalowych, naklejki na szlaban oraz bramę informujące o sposobie awaryjnego otwierania.

Mamy duże doświadczenie w montażu tego typu urządzeń. Zajmujemy się również sprzedażą wysyłkową w przypadku własnego montażu. Zadzwoń lub napisz aby uzyskać więcej szczegółów i otrzymać dobrą ofertę.